Vyberte stranu

Naše kurzy

Naši horský vodcovia, sprievodcovia a inštruktori disponujú obrovským množstvom vedomostí o pobyte a nebezpečí v horách, počasí, lavínach, ferratách, horolezectve, skialpinizme a ďalších outdoorových aktivitách, ktoré Vám veľmi radi odovzdajú na niektorom z našich kurzov.  

Základný ferratový kurz

Via ferraty sa tešia čoraz väčšej obľube, zažívajú doslova boom. Kurz je určený záujemcom – začiatočníkom, ktorí chcú vyskúšať tento druh outdorovej aktivity. A hoci nemajú horolezecké ambície, chcú sa dostať na miesta, kam sa bežný turista možno nedostane a chcú zažiť v horách o niečo viac adrenalínu. 

Rozšírený ferratový a VHT kurz

Kurz je určený pre všetkých milovníkov pohybu vo vysokohorskom prostredí. Doplnený je základným kurzom pohybu na ferratách, čiže zaistených ciest. V horskom prostredí je nevyhnutné vyhodnocovanie rôznych aspektov, vďaka ktorým sa dokážeme pohybovať bezpečne a príroda nám za odmenu poskytne množstvo zážitkov. 

Kurz prežitia v horách

Hory sú nevyspytateľné a dokážu pripraviť nespočetne veľa situácií, kedy Vám pôjde o život. Ako sa vraví, pripraveným šťastie praje. Prihláste sa preto do nášho kurzu, kde sa dozviete o rizikách, ktoré Vám v horách hrozia a naučíte sa, ako sa s nimi vysporiadať.