Vysoké Tatry - Mlynická dolina
Tatras Active Holidays Logo

O našej spoločnosti

Sme mladá cestovná kancelária a outdoorová agentúra špecializujúca sa na pobyty, programy a aktivity spojené so športom (tradičným aj extrémnym),  prírodou a horami. Neškatuľkujeme svoju pôsobnosť len na Slovensko, radi klientom pomôžeme aj s programom v Európe a mimo nej. Sme tu pre jednotlivcov, rodiny alebo malé skupiny.

Pri našej práci sa riadime mottom Paula Coelheho,  “Nemožné, je len jednou z možností”, a preto sa snažíme, aby každý a jeden klient dostal to, po čom túži a bol spokojný. V našom tíme máme medzinárodných horských sprievodcov UIMLA, medzinárodných horských vodcov UIAGM, inštruktorov snežných športov a turistických sprievodcov

UIMLA

Náš Tím

Michal Tomko - horský sprievodca UIMLA

Michal Tomko

Vyrastal v blízkosti Vysokých a Nízkych Tatier aj vďaka čomu si vytvoril vzťah k prírode a horám. Od 16 rokov pracuje ako učiteľ zjazdového lyžovania a momentálne je držiteľom 2. kvalifikačného stupňa. V roku 2019 ukončil vzdelanie medzinárodného horského sprievodcu UIMLA a vďaka čomu povýšil svoju lásku k horám aj na profesijnú úroveň. Má rad všetky hory, no doma sa cíti v Tatrách a škótskej Vysočine.


Okrem turistiky, horolezectva a lyžovania (na zjazdovke a vo voľnom teréne) má rád horskú cyklistiku, beh a fotografovanie.

Valér Neumeister - horský sprievodca UIMLA

Valér Neumeister

Miluje hory v akejkoľvek podobe a Tatry zvlášť. Vždy dobre naladený a s úsmevom sprevádza ľudí za ich horskými zážitkami. Okrem našich hôr je jeho srdcovkou Slovinsko, Júlske Alpy a ferraty.